ВИСТАВКА ВОЄННИХ ПЛАКАТІВ В НАЦІОНАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ “УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ”

14 липня 2022 р. в Національному центрі “Український дім” за участю клубу ілюстраторів Pictoric відкрилася виставка воєнних плакатів. Через мову образів митці підтримують тих, хто зіштовхувся з важким досвідом війни, а також продовжують привертати до неї увагу світової спільноти

На відкритті виставки в Національному центрі “Український дім” (14 липня 2022 р.)

Організатори проєкту наголошують: із початком повномасштабного вторгнення плакати стали особливою формою діалогу всередині українського суспільства. На виставці в “Українському домі” можна побачити більше ста робіт 38 митців. Серед учасників проєкту — Олександр Грехов, Катя Лісова, Борис Філоненко, Антон Логов, Нікіта Тітов та ін.

Робота Анни Сарвіри — української художниці, ілюстраторки дитячих книжок, кураторки клубу ілюстраторів “Pictoric”

Окрім плакатів, в експозиції представлені комікси, створені ілюстраторами у вигляді воєнних щоденників, що стали для митців можливістю поділитися власним досвідом — візуально і наративно. 

Також команда “Українського Дому” в межах молодіжної програми “Мистецтво Змін” публікує воєнні історії — есе учасників молодіжної редакції від першого дня війни до сьогодні.  Долучитися до цього діалогу запрошують усіх, хто готовий поділитися власною історією. 

Плакат Даші Подольцевої. Обезголовлена курка символізує останні дні агресора, що чинить міжнародні злочини

Виставку можна відвідати із вівторка по неділю о 11:00 – 19:00. 

“Український дім” — культурний центр, що поєднує різні напрямки діяльності й виступає простором презентації сучасної України, розвитку креативних індустрій та гуманітарної сфери.

Pictoric” — клуб молодих ілюстраторів, дизайнерів-графіків та художників.