Жіноче та Чоловіче в персональній виставці Євгена Примаченка «ХО»

В арт-галереї “Мануфактура” відкрилась виставка сучасної скульптури українського художника Євгена Примаченка. До експозиції увійшла серія робіт з металу, бронзи, каменю, пластику, скла, а також синтезу цих матеріалів, створених митцем в 2020 році.

Євген Примаченко має яскравий та впізнаваний творчий стиль. Його вважають одним з найуспішніших та перспективних молодих українських скульпторів. Твори автора прикрашають міський ландшафт і парки Києва, Харкова, Дніпра та інших населених пунктів країни.

Виставка, умовно об’єднана назвою «ХО», – результат художнього осмислення автором архетипічної теми Жіночого та Чоловічого. В епіцентрі уваги «Він і Вона», їхні взаємини одне з одним, а також із соціумом. Художник сміливо експериментує з матеріалами, формою і кольором. В результаті чого з’являється трохи дивна, іноді серйозна, іноді жартівлива, але завжди оригінальна і красива скульптура.

Роботи автор створює інтуїтивно, покладаючись на чуттєвий й емоційний досвід, та втілює своє бачення в простій мови символів.

«ХО- моя мова вираження простими символами. Ними я хочу спростити зображення людини, чоловіка і жінки, хлопчика або дівчинки, намагаючись передати тільки суть зображуваного, настрій. Відсікаючи зайву буквальність, я створюю лаконічний і місткий образ людини і її характеру», – пояснює автор.

Триватиме виставка до 26 грудня в арт-галереї «Мануфактура» (Обухівське шосе, 2). Екпозиція “ХО” працюватиме щодня, з 11.00 до 19.00. Вхід вільний. Довідки за телефоном:+38 (044) 200-97-47.

Фото та джерело: Арт-галерея «Мануфактура»