В Музеї Ханенків відкрилася виставка “Схиляючись перед величчю творінь” китайського художника Чан Пен.
Сучасний китайський художник Чан Пен (нар. 1979 р.) представляє копії старовинних картин і розповідає про те, як він сам пройшов шлях давніх майстрів. У Китаї та в інших країнах Далекого Сходу, що зазнали значного культурного впливу Піднебесної, копіювання є самостійною і самоцінною художньою діяльністю. Ретельне наслідування допомагає зрозуміти і світобачення класиків, і доцільність прийомів, які вони застосовували. Навіть більше: стати рукою з плоті й крові, що оживляє старовинні роботи.
Окрім «реконструкції» старовинного живопису, Чан Пен створює власні композиції у традиційних техніках і стилях. Художник навчався в Педагогічному Університеті Північно-Східного Китаю і обіймає посаду старшого викладача в Інституті Архітектури Цзіліньського Університету. Зараз він також викладає китайську мову, історію китайської культури та каліграфію в Інституті Конфуція в Інституті Філології в Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченка.
Вхід на виставку: для дорослих 25 грн, для студентів 13 грн, для школярів та пенсіонерів 6 грн
Виставка триватиме до 15 жовтня
Адреса: Музей Ханенків, вул. Терещенківсь
Подія у FB: https://www.facebook.com/events/123464831646652
У неділю 17.09 відбудеться кураторська екскурсія виставкою
Під час екскурсії відвідувачі дізнаються про матеріали та техніки, які застосовує сучасний китайський художник, коли копіює стародавніх майстрів. Також стане відомо, як жили ці майстри та яке життя було у меценатів китайського живопису. Відвідувачі поринуть в історію китайських імператорських дворів та дізнаються, якими були смаки придворних. Кураторка виставки – Марта Логвин.
Коли: неділя, 17 вересня, о 14:00
Вартість: 30 грн + вхідний квиток на виставку