На Прикарпатті капітально відреставрують палац Потоцьких

Майже 18 мільйонів гривень від Міністерства розвитку громад та територій України отримає Івано-Франківськ за грантом програми «Розвиток туризму». Проєкт міста «Створення комунікаційної єврорегіональної Платформи «ідеальних» міст для переорієнтації туризму в Івано-Франківській області» посів перше місце серед 56 інших пропозицій, які будуть рекомендовані до фінансування у 2021 році.

Загальна сума Франківського проєкту складає 17 мільйонів 969 тисяч 835 гривень. З них 5 мільйонів 570 тисяч 648 гривень – за умовами програми – має виділити місто на співфінансування, 12 мільйонів 399 тисяч 186 гривень фінансуються коштом державного бюджету.

Під час реалізації проєкту буде проведено реставраційні роботи частини приміщень корпусу А Палацу Потоцьких для розміщення Конгрес-центру, як відкритого багатофункціонального простору та інтерактивного Музею «ідеальних» ренесансно-барокових міст. На території палацу буде встановлено макети «ідеальних міст» України та Європи. Серед інших заходів, буде започатковано проведення у відреставрованих приміщеннях щорічного Форуму «ідеальних» ренесансно-барокових міст та створено туристичні маршрути «ідеальними» містами України, повідомляє Палац Потоцьких.

Фото та джерело: Суспільне|Культура