У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ ТРИВАЄ “ВИСТАВКА ПРО НАШІ ВІДЧУТТЯ”

10 червня 2022 р. у Мистецькому арсеналі відкрилася “Виставка про наші відчуття”. Проєкт покликаний передати відчуття нової реальності: фокус експозиції зосереджений на чуттєвому досвіді війни і місці у ньому мистецтва

В експозиції представлені роботи з колекції Мистецького арсеналу. Проєкт демонструє, як війна впливає на наше сприйняття мистецтва, а також музеїв та їхньої ролі в сучасних умовах. В тексті до виставки куратори відзначають, що війна змінила плани команди Мистецького Арсеналу, змусивши шукати мистецькі відповідники власних відчуттів: “амбівалентність наших емоцій і думок — саме про це ми намагаємося сказати цією експозицією”.

До “Виставки про наші відчуття” Мистецький Арсенал створив освітню програму, що включає арт-терапевтичні заняття, музейні читання для дітей, кураторські екскурсії. Зокрема, 22 липня відбудеться artist-talk із відомим українським художником Олександром Дубовиком.

Частиною проєкту є проговорення особистого досвіду людей через дослідження історій про пережиті події війни. Організатори виставки пропонують усім бажаючим поділитися власною історією, заповнивши анкету і надіславши своє відео.

Частиною виставки є документування досвіду війни команди Мистецького Арсеналу

Варто також відзначити, що на початку липня 2022 р. Мистецький Арсенал презентував колекцію електронних видань до виставок українською та англійською мовами із можливістю безкоштовного перегляду. Опубліковані видання містять аналітичні й мистецтвознавчі тексти, проілюстровані репродукціями та фотографіями експозицій. Колекція й надалі буде розширюватися і доповнюватися.

Видання 2020 р., присвячене творчості художника Андрія Сагайдаковського, нині доступне на сайті Мистецького Арсеналу