Живопис для тих, хто знає пріоритети життя: про незвичну виставку Петра Бойка

25 травня у Києві, в приміщенні закинутого протитуберкульозного диспансеру (на вулиці Ігоря Брановицького), пройшла виставка живопису Петра Бойка.

Художник запросив на виставку людей зі складною долею: безхатьків, що живуть на вулиці та блукають світом. Петро Бойко вважає їх найближчими, істинними шанувальниками своєї творчості, здатними осягнути задум його картин. Художник розповідає, що також мав складний період у житті: алкогольну залежність, якої позбувся у 40 років.

«Місце виставки і відвідувачів я обрав не випадково. Тут стіни просякнуті дотиками людей, що знають ціну життя. Тут люди, які втратили матеріальні цінності пересічного життя, натомість отримали гострі рани та відчуття головних пріоритетів на життєвому шляху…», — каже Петро Бойко.

Художник прагнув показати свої роботи людям, яких вважає близькими друзями, поділитися з ними своїми думками, перенесеними на полотна. Так з’явилася ідея цієї незвичної виставки.

Петро Бойко — український художник-авангардист, відомий неповторним баченням світу. Картини Петра Бойка яскраві, життєствердні. Його роботи є в музеях і приватних колекціях в Україні, Німеччині, Ізраїлі, США та інших країнах. Також художник вважає себе колекціонером: збирає самовари, тарілки, рами, картини та враження.

Відеорепортаж з виставки — за посиланням.