«Ранковий вечір»: виставка живопису Антона Саєнка

Сьогодні, 2 липня о 19:00, у галереї The Naked Room відкриють персональну виставку художника Антона Саєнка.

Емоційні зображення з неконкретним образом — так можна описати живописні роботи, які представлять у галереї. Саєнко починав як пейзажист і досі продовжує працювати з натурою. Проте тепер пленер існує тільки в його уяві — як спогад, що експресивно знаходить свою реалізацію в студії. В його живописі немає логіки. Асоціації, думки, бажання повністю деконструюються і нашаровуються, аби стати однорідною чи фактурною плямою. Але ми все ще вгадуємо сюжет і пейзаж, який хоче стати абстрактним.

В своїх роботах Антон Саєнко пише природний ландшафт, який не може існувати в реальності. Він прагне віднайти власну мову та створити ефект глибини, аби запросити глядача в інший вимір, у простір, вільний для інтерпретацій. День і ніч, небо і земля — все змішується, як у центрифузі, аби відійти від лінійності часу і прямоти сюжету.

Головна робота експозиції має ту ж назву, що й виставка — це монументальний живопис, який домінує у просторі над іншими полотнами та створює своє особливе середовище в стінах галереї. Тут ранкові й вечірні колорити обʼєднуються: всередині композиції глядач бачить романтичне світанкове небо, яке в тому ж полі картини перетікає в пейзаж пізньої пори доби.

Виставка працюватиме до 4 серпня 2024 року. Адреса: Київ, вул. Рейтарська, 21