«Червона кобила»: виставка живопису Богдана Сокура та Ольги Трегубової

У київській «Я Галереї» проходить виставка Богдана Сокура та Ольги Трегубової. Роботи обидвох митців розповідають про переживання, пов’язані з війною.

Оля Трегубова виросла в родині віруючих баптистів. Їй та сестрам розповідали багато історій: про виникнення світу та про те, як він має згоріти у вогні. Про червону кобилу, на якій їде вершник апокаліпсису і несе війну, вона також почула ще маленькою. Сьогодні віра в церкву для Олі зламалася, але червоній кобилі все одно. У своїх роботах художниця передає відчуття очікування та тривоги, досліджує християнський образ кінця світу та вплітає його в своє життя.

Богдан Сокур познайомився з червоною кобилою через власний досвід. Вона пасеться біля полігонів, на яких він тренується, проводжає додому його поранених побратимів. Він зображує те, що по собі залишає війна, наслідки сьогоднішнього протистояння і війну, яку ми ведемо вже не перше століття.

Кураторка виставки — Аля Сєгал.

Фото арт-центру «Я Галерея Київ».

Виставка проходитиме до 2 червня 2024 року. Адреса: Київ, метро Контрактова площа, вул. Хорива 49Б (з 10:00 до 19:00, понеділок — вихідний).