Saturday Art Fair в креативному просторі Kooperativ

31-го жовтня в креативному просторі Kooperativ відбудеться одноденний ярмарок доступного арту. Ініціатива під кураторством команди 39.9gallery спрямована на популяризацію перспективних молодих українських митців, а також сприяє формуванню й розвитку нового покоління колекціонерів сучасного мистецтва.

Арт-фейри 39.9gallery проводить не вперше. Завдяки подібним заходам команда прагне налагодити діалог між авторами сучасного мистецтва та його поціновувачами. Передусім, спростити процес купівлі арт-об’єктів й продемонструвати, що колекціонування – не обов’язково вимагає участі в першокласних аукціонах та шалених витрат.

«Поки що на українському арт-ринку доволі розмитими є поняття того, хто ж сьогодні є актуальним митцем та сучасним молодим колекціонером. Водночас побутує образ класичного колекціонера. Переважно, це заможні люди, які вже побудували кар’єру, мають авторитет та збирають раритетні речі. Ми хочемо, аби також розвивалось нове покоління колекціонерів, які купуватимуть арт-об’єкти не за ім’я автора, а просто тому вони їм сподобались. Крім того, важливо, аби ціна цих предметів була доступною. Тому вартість творів на нашому ярмарку коливається від 800 до 9 тисяч гривень», – зауважили куратори проєкту.

Свої роботи на суботньому арт-ярмарку представлять молоді незалежні художники та деякі галереї. Зокрема, на ініціативу відгукнулись ARTUP STORE, Port.Agency, Dymchuk gallery, Галерея РА, The Naked Room й надали твори низки художників. Серед них: Міша Букша, Ярослав Солоп, Іван Дудка, KIN, Саша Авербах, Марія Куліковська, Влада Ралко, Микита Кравцов, Катерина Лібкінд, Braty, Pomme de boue. Для незалежних художників було оголошено Open Call, заявки на участь надіслали понад сто митців.

Орест Гірний, Геометрія міста, офорт, 30,5х35,5, 2018 – 10800
KIN, Без назви, акрил, папір, 60х85, 2018
Printostan: Madonna, шовкотрафарет, 20х30см.

Відбудеться Saturday Art Fair 31 жовтня в креативному просторі Kooperativ (вул. Січових Стрільців 23-А). Початок о 13:00. Вартість вхідного квитка: 100 грн. Придбати квитки можна на вході, а також за посиланням:

https://concert.ua/uk/event/saturday-art-fair

Timeline заходу:

13:00 – початок

15:00 – 16:00 – лекція арт-інвестора та мистецтвознавця Дмитра Гольця “Мистецтво інвестувати: як купувати арт та заробляти на цьому” (вартість участі+вхід на подію – 250 грн)

16:30 – 17:30 – розмова з засновницями 39.9gallery “Нові гравці – нові правила: як розбурхати український арт-ринок” (участь безкоштовна за наявності вхідного квитка на ярмарок)

17:30 – 18:30 – воркшоп від майстерні ручного друку Printostan. Відвідувачі зможуть власноруч створити арт-об’єкти з унікальними принтами.

19:00 – перформанс від київського cтріт-арт колективу Socia. У виставковому просторі внаслідок музично-перформативних дій матеріалізується звук, набувши графічної форми.

18:00 – 20:00 – DJ-сет від Яни Алтухової.

Фото: 39.9gallery