Стартував перший етап реконструкції Київського зоопарку

Розпочався процес реконструкції Київського зоопарку. Наразі там завершили демонтаж будинків і вольєрів для тварин та розпочали будівництво оглядового амфітеатру.

Зараз у зоопарку проходить перша черга робіт з реконструкції. Вже почато будівництво оглядового амфітеатру, в якому буде розташовано приміщення громадських вбиралень та насосно-фільтрувальна станція. Також розпочали реконструкцію павільйону пеліканів і бакланів, відкритих вольєрів, павільйону «Універсальний» та штучних озер.

Окрім цього, планують демонтувати старий і збудувати новий паркан вздовж вулиці Зоологічної та реконструювати огорожу вздовж проспекту Перемоги. Перший етап робіт передбачає також знесення головного входу з касами. Також з’являться кафе з літніми терасами, нова будівля центрального входу, а в підвалі вхідної частини розмістять акваріум.

Заступник директора КП “Жітлоінветбуд-УКБ” Сергій Данилович також повідомив, що наразі на реконструкцію вже витрачено 75 млн грн. Завершення робіт та відкриття першого етапу реконструкції зоопарку планують на травень 2019 року.

__________________________________________________________________________________________________________________

Довідка: концепцію розвитку Київського зоопарку столична влада презентувала ще у 2016 році. Проектну документацію в квітні 2017 року розробив інститут «МіськЦивільПроект» на прохання та в співпраці з київським звіринцем. Роботи з реконструкції розраховані на понад 64 місяці (це більше п’яти років) та поділені на шість етапів.

Джерело: 44.ua