Proof-of-Love: впровадження NFT-технологій в масове використання

В Україні анонсують запуск першої соціальної мережі на основі NFT-технологій (non-fungible token, невзаємозамінні токени), яку можна буде використовувати не тільки для приватних цілей, а й для бізнесу.

NFT нині називають технологією майбутнього, яку можна використовувати в інвестуванні, юриспруденції, банкінгу, моді, арті та мистецтві, музиці, благодійності, краудфандингу тощо. В Україні зацікавленість до цієї інноваційної технології тільки починається. Водночас за кордоном вже активно заробляють на товарах, створених на основі NFT.

Тому засновники мережі Proof-of-Love ініціюють серію освітніх зустрічей для професіоналів різних індустрій, щоб поділитися досвідом і почати застосовувати нові фінансові інструменти і NFT-технології в бізнесі. Перша відбудеться цієї п’ятниці (28.05) об 11:00 в Coworking Platforma Leonardo. Подія на фейсбук.

Програма заходу:

– Ко-ФАУНДЕР Fashion Coin і Proof-of-Love Анна Кареніна розповість про величезні можливості NFT і представить нову платформу;

– ФАУНДЕР Junior Fashion Week Наталія Коваленко;

– Керуючий партнер BlockchainArt Аїда Джангірова розповість про те, як проходить хакатон для художників на Proof-of-Love;

– CEO Fashion Coin Казбек Бектурсунов продемонструє нові фінансові інструменти і розповість про те, як стати частиною децентралізованого банку DAO CypherBank.