Правнуки Анрі Матісса запустили лінійку декоративного посуду за мотивами творів художника

Нащадки Анрі Матісса запустили компанію Maison Matisse, що працюватиме з сучасними дизайнерами над тим, аби перенести фірмовий стиль художника у світ предметів домашнього декору.

Проектом керують Жан-Матьє Матісс та його сестра Енн-Максенс. Maison Mattisse вже представили лімітовану серію ваз, створених у співпраці з дизайнерським дуетом Ronan & Erwan Bouroullec, іспанським художником і дизайнером Хайме Айоном та італійським дизайнером і архітектором Алессандро Мендіні. Кожна з ваз виконана у 12-ти екземплярах.

Ціни на вази коливаються у діапазоні від 7 до 12 тис. євро. Також компанія планує випускати тричі на рік постійну лінійку предметів з більш демократичними цінами. Вже відомо, що першу партію таких створить французький дизайнер Марта Баковскі, відштовхуючись від картини Матісса «Музика» (1939), яка зберігається сьогодні в галереї Олбрайт-Нокс у Баффало (Нью-Йорк).

“Я розглядаю наш проект як створення об’єктів, але не “арт-об’єктів” , – прокоментував Жан-Матьє для The New York Times.

Старт роботи компанії приурочено до 150-річчя від дня народження Анрі Матісса.

Джерело: ARTSY