«Плюс Мінус Нескінченність» – журнал про сучасну культуру і мистецтво Луганщини

У Києві презентували перший випуск журналу про сучасну культуру і мистецтво Луганщини «+/- нескінченність». Видання розраховане передусім на молодь, яка мешкає в Луганській області по обидві сторони лінії розмежування. Втім, журнал не обмежуватиметься форматом «про своїх для своїх», аби українці з інших областей також мали змогу дізнаватись про життя регіону не тільки з трагічних репортажів про бойові дії.

Журнал прагне стати інформаційним майданчиком, зі сторінок якого митці презентуватимуть свої проєкти. Одне з головних завдань, яке ставить перед собою редакція на чолі з В’ячеславом Бондаренком, – висвітлювати усі цікаві події культурного та мистецького життя регіону, розповідати про людей, які долучаються до ініціатив у креативних сферах Донбасу, й таким чином інтегрувати регіон в культурні процеси, які відбуваються в країні і світі.

Передбачається, що виходитиме журнал шість разів на рік  обсягом не менше 72 сторінок та у формат А4. У кожному номері публікуватимуться оригінальні матеріали: інтерв’ю, огляди, авторські колонки, статті, тематика яких буде безпосередньо пов’язана з Луганщиною.

Частину тиражу вирішені безкоштовно надсилати до бібліотек, хабів та навчальних закладівна підконтрольній Україні території Луганської і Донецької областей й дарувати волонтерам і арт-активістам. Також планується поширення журналу в містах з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб з Луганської області – Харків, Дніпро, Запоріжжя і Київ. Зрозуміло, що на тимчасово окупованих територіях читати журнал поки можна лише в електронному вигляді.

Перший номер створювався цілком на ентузіазмі редакції та за підтримки небайдужих: було зібрано 13 тисяч гривень, які дозволили підготувати матеріали та зверстати журнал. Завдяки Харківському офісу Фонду Конрада Аденауера в Україні було надруковано 1500 примірників. Зараз за підтримки фонду готується другий номер.

Електронну версію журналу можна скачати безкоштовно тут.

Сторінка журналу у соціальній мережі Facebook