Підсвічування «Батьківщини-матері» кольорами Державного прапора

4 лютого з 19:00 до опівночі Україна підсвітить свій найвищий монумент «Батьківщина-мати» кольорами Державного прапора. Це стане символом єднання українського народу у бажанні вберегти свою землю. А також знаком вдячності світовій спільноті, що наразі висловлює всебічну підтримку нашій країні. 

У такий спосіб Музей війни також нагадує світові, що наша країна не вперше бореться за свою незалежність. Тяглість цієї боротьби демонструють нинішні музейні експозиції про Визвольні змагання 1917–1921 рр., Другу світову та російсько-українську війну на Сході. Синьо-жовті стяги завжди були символом боротьби за волю України.

Днями в Музеї широкому загалу було представлено унікальну пам’ятку історії – найстаріший збережений прапор України у національних кольорах, який експонується у просторі українсько-американської виставки «За волю України!». Нині світовій спільноті буде презентовано сучасне світлове дійство єднання українців навколо найголовнішого національного символу. Подія відбувається за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України.