PHOTO KYIV 2020 відбудеться онлайн

З 2 до 20 грудня в Україні вчетверте пройде Міжнародний фотографічний ярмарок PHOTO KYIV. Відбуватиметься він в режимі онлайн на платформі Pangram. Цьогоріч свої роботи презентуватимуть фотографи з України, Німеччини, Франції, Іспанії, Швейцарії, Польщі та Бельгії. Також будуть представлені віртуальні стенди галерей: Apart11, 5.6, Maria Claudia Réseau d’Art, NewNow Gallery, Київська Школа Фотографії, MYPH, MSG ART SPACE, Галерея Карась.

Основна програма PHOTO KYIV 2020 сфокусується на темі «Жінки в мистецтві». Зокрема, кураторка Кароль Глозе-Піду представить авторський проєкт «Women’s Eye», в якому візьмуть участь талановиті жінки-фотографи, а Організація жінок-фотографів України під керівництвом Анни Мельникової дебютує з груповою виставкою. Окрім цього, PHOTO KYIV 2020 презентує також 3 спецпроєкти. Один з них присвячено пам’яті видатного українського фотографа Віктора Марущенка, якого не стало у вересні.

Передбачає насичена програма PHOTO KYIV 2020 лекції, дискусії та презентації фотокниг в форматі відеоконференцій. Перехід в онлайн формат надає нові можливості як для галерей та незалежних фотографів, так і для партнерів та відвідувачів. Працюватиме ярмарок цілодобово, тож відвідати віртуальні стенди поціновувачі фотографії з усього світу зможуть у будь-який зручний час на сайті PHOTO KYIV 2020.

Фото: PHOTO KYIV