Новини від редакції

Шановні читачі! Щиро дякуємо за те, що ви з нами, та хочемо розповісти про найближчі плани редакції журналу «Антиквар».

Ми вже підготували до друку журнал «Самаркандська епопея українських художників: 1941–1944». Це «Антиквар» #133 (№6 за 2023 рік). У матеріалах журналу ми розповімо про українських митців, що в 1941–1944  роках евакуювалися до Узбекистану, жили, навчалися і працювали в Самарканді. Цього тижня починаємо друкувати наклад журналу, готуємося до презентації та невдовзі надсилатимемо журнал нашим підписникам.

Також готуємо до виходу «Антиквар» #134 (№1 за 2024 рік). Цей журнал буде присвячений творчості митця-модерніста, письменника, педагога, громадського діяча Михайла Жука. Вихід числа запланований на травень 2024.

Журнал «Антиквар» дещо відрізняється від інших періодичних видань. З кожним випуском «Антиквару» ми працюємо як з окремим видавничим проєктом: шукаємо партнерів, разом з якими готуємо видання, узгоджуємо теми, бюджет тощо… Завдяки цьому ми можемо створювати якісний професійний журнал (великого обсягу, на крейдованому папері, з великою кількістю фото та ілюстрацій). Проте, на жаль, не можемо мати точного графіку виходу журналів.

Теми усіх випусків 2024 року вже узгоджені з партнерами. Але у нас дещо змістився графік виходу журналів, і наразі ми не зможемо його вирівняти. Щиро просимо вашого розуміння, і готуємося до наступних випусків та наступних анонсів. 

P.S. На нашому сайті у рубриці «Журнали» є інформація про попередні випуски «Антиквару». Друковані тиражі журналу досить швидко закінчуються, але ті номери журналів, яких вже немає у паперовому вигляді, можна придбати у pdf-форматі.