Національний музей Тараса Шевченка 
представляє 
виставку «Лялькове диво»

З 10 грудня по 12 січня в Національному музеї Тараса Шевченка пройде міжнародна виставка авторських ляльок та живопису.

“Лялькове Диво” — це міжнародна виставка авторських ляльок та живопису, що традиційно відкривається у Києві напередодні Різдва. Колективний проект “Лялькове диво” — це унікальна можливість побачити професійні художні ляльки найвищої категорії, зібрані у межах одного простору.

Виставка покликана не лише познайомити глядача із мистецтвом авторської ляльки, але й зберегти це мистецтво в Україні, втримати його професійний рівень та стимулювати розвиток.

Проект проходить вже третій рік поспіль, і щоразу це свято стає все яскравішим. Цього року у виставці беруть участь 10 художників-лялькарів з України, Польщі, Німеччини та Франції, а також неповторний і символічний живописець, “київський Андерсен” Леонід Бернат.

Митці-учасники виставки

  • живопис: Леонід Бернат.
  • авторські ляльки: Тамара Півнюк, Юлія Володарська, Катерина Косьяненко, Катерина Калініна, Ірина Кіршина, Рената Голашевська-Адамчик, Ольга Венжега, Олена Коростельова, Галина Дюговська, Анастасія Кацан.
  • графіка: Сергій Півнюк

Куратор проекту – Анастасія Кацан. За додатковою інформацією, коментарями учасників подій та фотоматеріалами звертайтесь: 

тел.: +380 98 656 4560;
e-mail: nanakatsan@gmail.com

Вхід на відкриття за запрошеннями.

 

Джерело: прес-реліз