Музей Паризького монетного двору скасував програму сучасного мистецтва

Неочікувано Паризький монетний двір (La Monnaie de Paris, або the Paris Mint) згорнув свою програму виставок сучасного мистецтва. 

Заклад, який випускає монети з 864-го, п’ять років тому здивував всіх, ставши небанальним місцем для проведення багатьох популярних виставок сучасних художників, серед яких такі митці як Грейсон Перрі та Кікі Сміт.

Зараз керівництво Паризького монетного двору (інститут, який, як можна уявити, вміє поводитись з бюджетом) вирішило згорнути напрямок через низьку прибутковість і не надто високу явку відвідувачів. Каміль Моріно, директор програм La Monnaie, куратор виставок Грейсона Перрі та Томаса Шютте, покинув посаду два тижні тому.

Марк Шварц, генеральний директор, зазначив що La Monnaie все ще планує проведення культурних заходів: “Завдяки програмі подій та зустрічей, [двір] буде природним простором обміну, творчості та інновацій”.

Виставка американської художниці Кікі Сміт, що триватиме до 9 лютого 2020 року, буде для закладу останньою. Заплановану виставку швейцарського скульптора Жана Тенглі скасовано.

Фото: monnaiedeparis.fr

Джерело: ARTFORUM