Галерея Set оголошує прийом заявок на мистецьку лабораторію

Set та Благодійний фонд Кусум оголошують прийом заявок на стипендіальна програма та майстерні для художників та художниць. Дедлайн подачі – 14 грудня.

Для учасників та учасниць стипендіальної програми Благодійний фонд Кусум та Set відкривають мистецьку лабораторію, де художники/ці, куратори/ки та експерти/ки працюватимуть разом, базуючись на прозорій, відкритій взаємодії.

Set Art Labоratory — спеціально обладнаний простір, пристосований для творчих потреб художників та художниць.

Організатори мають на меті підтримати колаборації між художниками/цями, ініціювати обмін досвідом та світоглядними позиціями.

Лабораторія передбачає інтенсивну освітню програму з міжнародним викладацьким складом кураторів/ок та художників/ць. Шість учасників/ць мають можливість отримувати стипендію у розмірі 10 000 грн та працювати в лабораторії протягом п’яти місяців. Необхідні медіа для роботи надаються організаторами.

Умовою участі є передання однієї роботи, створеної в рамках проекту щомісяця та роботи з фінальної виставки до колекції фондів Кусум та Set (з наданням вільного доступу до експонування твору).

Жюрі: Георг Шольхаммер (куратор, мистецтвознавець, редактор), Марія Вторушина (мистецтвознавиця, кураторка), Леся Кульчинська (мистецтвознавиця, кураторка), Соната Балюскайте (кураторка, арт-директор Art Vilnius), Владислав Баторшин (колекціонер, галерист), Раджив Гупта (колекціонер, комісар проекту).

Умови конкурсу:
Надіслати коротке CV та портфоліо на адресу setartlaboratory@gmail.com

Кінцевий термін подачі: 14 грудня
Оголошення результатів конкурсу: 18 грудня
Початок резиденції: 20 грудня

Подія у фейсбуці ТУТ.