«Метаграфія 26»: виставка Володимира Харченка

У центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходить виставка Володимира Харченка. Тут представлені роботи, створені у напрямі діджитал-арту.

Володимир Харченко назвав метаграфією свою авторську техніку. Вона полягає у спеціальній обробці на комп’ютері фотографічних зображень. Роботи мають риси і фотографії, і графіки, або ж є проміжним мистецтвом між ними. 

Цифрові метаграфії Володимира Харченка вихоплюють з урбаністичного середовища суттєві моменти так, ніби відбувається миттєвий контакт індивідуального й суспільного. Плин вуличного життя, де всі поспішають у безлічі справ і без справ, підкоряючись ритму, все-ж таки дає змогу прояву, хоч і миттєвому, одвічній поезії, яка, видозмінившись, живе в думках і творах художника нового тисячоліття.

«Мистецтво полягає в тому, що технологія завжди вторинна. Вона може тільки доповнювати і підкреслювати… Технологія не може вести, вказувати художнику шлях… Теплим буває мистецтво Людини, де комп’ютер лише пензель, але не господар. Коли він не веде за собою, а сам слідує руху душі художника», — каже Володимир Харченко.

Інформація та фото — з сайту галереї. 

Виставка проходитиме до 31 березня. Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а (галерея працює з 11:00 до 19:00, понеділок та вівторок — вихідні дні).