DRINK & PRINT У ЩЕРБЕНКО АРТ ЦЕНТРІ

У складний час повномасштабної війни проти України команда Щербенко Арт Центру продовжує шукати нові можливості для творення і популяризації мистецтва. Саме тому 12 листопада 2022 року із 16:00 до 20:00 у просторі артцентру відбудеться подія Drink & Print від студії etchingroom1. Організатори запрошують “слухати вініл, куштувати вино та оновлювати речі”.

EtchingRoom1 — студія графіки, заснована у 2016 році мисткинями Ярош та Анною Ходьковою. Під час повномасштабної війни художниці вкотре залишились без свого простору для праці. Щербенко Арт Центр надає свій простір для тимчасового розміщення майстерні та запрошує відвідувачів відкрити занавісу загадковості “майстерні художника”, й власними очима побачити процес створення мистецтва зсередини.

Під час події DRINK & PRINT відвідувачі матимуть змогу надрукувати принти на папері або тканині. Для цього із собою необхідно взяти торбинки, футболки або кофти.  Анна та Крістіна вже підготували зображення для відтиску, однак гостям запропонують зробити й власне у техніці ліногравюри.

Взяти участь у події можна за донат від 150 гривень й вище. Обов’язковою є попередня реєстрація за посиланням

Фото в матеріалі — Олександр Коваленко