#114: До ювілею київського ЦУМу

До ювілею київського ЦУМу

№6 (114), 2019

100 грн
в наявності

ЗАМОВИТИ ЖУРНАЛ

Цим номером «Антиквар» завершує 2019-й, який став для нас роком напрочуд плідної співпраці з неймовірною кількістю закладів та інституцій! Тематичні випуски журналу, книги та каталоги, що побачили світ минулого року, засвідчили не лише рівень нашої дієздатності, а й рівень довіри до «Антиквара» наших партнерів. Найбільш масштабний проєкт — сім видань — ми здійснили у співпраці з Театром ім. Івана Франка за підтримки Українського культурного фонду.

Центр сучасного мистецтва «М17» довірив нам підготовку та видання матеріалів міжнародного форуму «Український авангард: перезавантаження», а разом з Домом освіти та культури «Майстер Клас» ми підготували альбом-каталог кураторського проєкту Юлі Лазаревської «Автопортрет з букетом».

Тематичні номери «Антиквара» були створені за підтримки Національного музею історії України, галереї «Синій вечір», Польського інституту у Києві та Генерального консульства Республіки Польща у Львові.

І от, нарешті, журнал, героєм і партнером якого став київський ЦУМ. Ми готували його одночасно з ювілейним книжковим виданням, презентація якого вже відбулася на офіційному святкуванні 80-річчя головного універмагу країни. А тепер із вдячністю команді ЦУМу ми представляємо свій варіант розповіді про Київ і киян у віддзеркаленні цумівських вітрин.

Ганна Шерман, головний редактор