Зачистка музейного директорату триває


Директором Лівадійського палацу-музею призначено Ларису Декушеву, менеджера готельного бізнесу з Донецька.

 

27.03.2012

Директором Лівадійського палацу-музею призначено Ларису Декушеву, менеджера готельного бізнесу з Донецька. Про це повідомляє інформагентство ПРО з посиланням на Міністерство культури Криму.

Згідно з даними довідника «Жовті сторінки Києва», Лариса Володимирівна Декушева була директором готелю «Нива» в Донецьку. Також, за даними відкритих джерел, Декушева, займаючи посаду директора комунального підприємства Готель «Київ» у Донецьку, в 2010 році входила до складу комісії з його ліквідації.

Нині Декушева знаходиться в базі Єдиного держреєстру як керівник ТОВ Компанія «БУДІМПЕКС» (Донецьк), вид діяльності якого – готельні послуги.Нагадаємо, на початку березня Світлана Москаленко, призначена торік на посаду директора Лівадійського палацу-музею, написала заяву про звільнення. У червні минулого року Бахчисарайському історико-культурному заповіднику був призначений новий заступник директора з Донецька. У лютому цього року зміна керівництва відбулася і в Кримській республіканській установі «Алупкинський палацово-парковий музей-заповідник».

Нагадаємо, що “Антиквар” аналізував кадрову політику Міністерства культури України щодо національних музеїв у розмові з Владиславом Піоро, головою правління Українського центру розвитку музейної справи.

Джерело: Інформаційна аґенція культурних індустрій ПРО