Ювілейний Книжковий Арсенал змінив дати фестивалю

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, спричиненою поширенням коронавірусу, Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» перенесено на кінець серпня 2020 року. Інформацію оприлюднили організатори заходу на офіційній сторінці фестивалю.

«Ми готові провести Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» цього року. Проте розуміємо, що він не зможе бути таким, яким ми його спланували. Та ми віримо, що він так само потрібний нашим учасникам і нашим відвідувачам. Потрібний не в онлайні, а в реальному житті, в унікальному просторі історичної будівлі Мистецького арсеналу, в його неповторній естетичній книжковій атмосфері. Тому команда Книжкового Арсеналу продовжує роботу над підготовкою фестивалю. Уточнені дати ми повідомимо додатково. Якщо ситуація знову зміниться, ми будемо змінюватись разом із нею», зазначила координаторка фестивалю Юлія Козловець.

Попередньо Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» був запланований на 20–24 травня 2020 року. Цьогоріч тема фестивалю — “оптимісти скептики”, а куратором обрали літературознавця Ростислава Семківа.

Окрім Книжкового Арсеналу, цьогоріч скасовано також ХVII Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини “Docudays UA”, ювілейний 50-ий кінофестиваль “Молодість”, а Бієнале в Сіднеї проведуть онлайн.

Джерело: Мистецький Арсенал