Виставка карикатури у мистецькому центрі “Шоколадний будинок”

9 червня 2017 року у «Мистецькому центрі “Шоколадний будинок”», що знаходиться у приміщенні філії Національного музею «Київська картинна галерея», відбудеться відкриття виставки творів членів Асоціації карикатуристів України.

На виставці в «Шоколадному будинку» будуть представлені роботи, відомі як карикатури «без слів». Історія їх народження бере початок ще в шестидесятих роках минулого століття, коли на сторінках газет і журналів почали з’являтися маленькі чорно-білі малюнки «без слів», що в даний час перетворилися в самодостатній вид мистецтва зі своїми правилами, методами, філософією, лідерами і визнаними майстрами.

Відкриття виставки о 17.00 за адресою вул. Шовковична, 17/2. Виставка триватиме до 21-го червня.

Вхід безкоштовний.

Про Асоціацію карикатуристів

Асоціація карикатуристів — громадська недержавна неприбуткова організація, заснована в 2002 році. Об’єднує карикатуристів майже з усіх регіонів України, серед членів Асоціації — неодноразові переможці міжнародних конкурсів карикатур. За час незалежності України нашими художникам було отримано понад семисот призів різного ґатунку на найпрестижніших міжнародних виставках карикатури в різних країнах на всіх континентах.

Основний захід, який проводить Асоціація карикатуристів — міжнародний конкурс карикатур, у якому брали участь митці близько 80 країн світу. Він був заснований у 2001 році та організований з метою популяризації української та закордонної карикатури. Всього Асоціація провела 25 таких конкурсів (як міжнародних так і українських) і більше 50 виставок.

Більш детально про Асоціацію карикатуристів і проведених конкурсах можна ознайомитися на веб-сайті: www.cartoon.org.ua