В М17 стартує персональний проєкт Арсена Савадова

Центр сучасного мистецтва М17 представляє персональний проєкт Арсена Савадова — одного з найбільш провокаційних представників українського сучасного мистецтва.

Під час проєкту українська аудиторія побачить прем’єру фільму «Голоси любові» (2019), в якому автор звертається до історичної реконструкції концерту Мерілін Монро у Північній Кореї (1954 р.) для підняття бойового духу американських військових. Сучасний рімейк зіркового туру було перенесено у військові бази на сході України: у Попасну та під Дебальцеве. Роль Мерілін виконують El Кравчук і оперна співачка Марія Максакова. Обрамленням проєкту буде фоторепортаж конструювання абсурдиського травесті-шоу.

До експозиції увійшли також обрані фотографії з відомих циклів: «Донбас-Шоколад», «Колективне червоне», «Книга мертвих», «Мода на кладовищі», «Commedia dell Arte в Криму», «Кокто», «Андеграунд 2000», «Ангели».

“Голоси любові, любові до ближнього, яка девальвується в драматичному сучасному світі, але не перестає бути цементом людських взаємовідносин, — ключовий месседж творчості Арсена Савадова. Художник називає частину своїх проектів “соціальними перформансами”, в яких беруть участь не статисти, але реальні персонажі, — для того, щоб тіло соціуму, з яким він працює, його настрій, стали ще більш відчутними», — Вікторія Бурлака, кураторка виставки.

Окремо буде представлено новий проєкт — 11 постановних фотографій із серії «Щоденник потопельника», який продовжує так звану романтичну лінію в творчості Савадова.

В експозиції на глядача також очікують інсталяції протитанкових їжаків з картоплі фрі, масштабна робота з циклу «Книги мертвих», каска-дискобол та інші артефакти зі зйомок проєктів Арсена Савадова.

Виставка триватиме з 9 лютого до 31 березня 2020 року

ПОДІЯ У FACEBOOK

САЙТ М17