В галереї “Лавра” відкрився перший в Україні квест-музей

У Київській міській галереї мистецтв “Лавра” від 28 листопада працює перший в Україні квест-музей під назвою “Сила підпису”.

Організатори обіцяють розкрити тему значення підпису в історії, поєднавши два формати: формат квест-кімнати із реальними загадками, які відвідувачам запропонують розгадати, і формат дослідження з історичними експонатами.

“Проєкт розкаже про найдорожчі автографи і найдивніші заповіти, про героїв, які своїм підписом рятували життя тисяч людей, та документи, які впливають на людство вже тисячу років. Оригінали історичних документів, загадки, які ви ніколи не зможете забути, і, нарешті, – реконструкція подій 7-8 грудня 1991 року. Прямо в галереї «Лавра» ми відтворимо дні, коли лідери України, Білорусії та Росії зібралися в Біловезькій пущі, щоб своїми підписами поставити крапку в історії Радянського Союзу і розпочати новітню історію незалежних держав. Оригінал Біловезької угоди зник. Тож команда проєкту вирушила на його пошуки. Чим вони завершилися, можна буде дізнатися з 29 листопада по 15 грудня 2019 року…” з facebook-сторінки квест-музею.

Експозиційний проект приурочений до 15-річчя юридичної фірми Sayenko Kharenko. Над створенням квест-музею «Сила підпису» працює агенція Gres Todorchuk, куратор проекту – Катя Тейлор, головний редактор – Михайло Крігель.

Відвідати квест-музей можна буде з 29 листопада по 15 грудня 2019 року.