У Київраді проголосували за розірвання договору із забудовником Поштової площі

Це означає, що під Поштовою площею, де були знайдені важливі археологічні артефакти, не буде підземного ТРЦ. 

11 жовтня Київрада ухвалила в першому читанні проект рішення щодо припинення інвестдоговору із забудовником Поштової, повідомляє УНІАН. «За» проект рішення проголосував 61 депутат. Київський міський голова Віталій Кличко утримався від голосування, а з 30 депутатів фракції «Солідарність» тільки вісім віддали голос за розірвання договору.

З таким рішенням Київрада планує встановити, що організатор конкурсу та замовник протягом 7 днів від дня ухвалення цього рішення мають звернутися до товариства з обмеженою відповідальністю ”Хенсфорд-Україна” з письмовою пропозицією про припинення або зміни інвестиційного договору за згодою сторін.

Проте депутат міськради Сергій Гусовський зазначив, що йдеться про припинення договору у чинній редакції. Він додав, що якщо інвестор погодиться переглянути умови договору і зберегти артефакти, то Київрада не буде наполягати на його розірванні.

_________________________________________________________________________________________________________________

Компанія «Хенсфорд-Україна», створена за два місяці до проведення тендеру, планувала побудувати під Поштовою площею підземний ТРЦ. Але 2015 року під час будівельних робіт виявили археологічні артефакти. Активісти вимагають створити музей на місці виявлення знахідок і розірвати договір із забудовником. Натомість забудовник пропонує добудувати ТРЦ, виділивши під музей невелике приміщення на одному з поверхів.