На в’їзді до Києва встановлять 18-метрову статую княгині Ользі

У Києві триває заміна старих в’їзних знаків в місто на нові, кожен з яких символізуватиме якусь особливість столиці. Силует княгині Ольги висотою 18 метрів буде розміщено на в’їзді до Києва з Житомирської траси.

Про це повідомив Віталій Кличко. Мер зауважив, що на в’їзді до різних міст світу розташовані символи цих населених пунктів. Мер підкреслив, що один з символів Києва – княгиня Ольга.

«На в’їзді до різних міст світу розташовані символи цих населених пунктів. Зокрема, в Берліні – Ведмідь, в Бремені – велика скульптура Бременських музикантів. Коли заїжджаєш до Києва, бачиш лише невеличкі таблички з написом назви міста. Тому ми вирішили встановити в’їзні знаки з символами нашого міста», – зауважив Кличко в ефірі каналу «Київ».

Княгиня Ольга правила Київською Руссю після загибелі свого чоловіка князя Ігоря з 945 до 962 року. Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади (погости). Канонізована Католицькою і Православною Церквами як свята Ольга. У сучасній українській традиції очолює перелік найвідоміших жінок давньої та сучасної України.

Першоджерело: http://kiev.klichko.org/news/?id=2955