«#Слухатисерцем» у вільний доступ виклали 11 аудіокнижок для дітей

11 аудіокнижок для дітей українських сучасних письменників записали та виклали у вільний доступ у межах проєкту #Слухатисерцем, який підтримав Український культурний фонд. Добірка розподілена за віковими групами та орієнтована на читачів від дошкільного до старшого шкільного віку.

Завантажити аудіовидання можна на сайтах партнерів проєкту: видавництва «Ранок» та онлайн-бібліотеки для людей з вадами зору «Ліхтар». Крім того, діти та їхні батьки можуть знайти посилання на віртуальну аудіобібліотеку завдяки QR-кодам, які розміщені на обкладинках відповідних друкованих книжкових видань.

До бібліотеки «Голоси книжок» увійшли:

«Давай-но дружити!» Анастасії Меренкової (слухати);

«Мій супердідусь» Геннадія Меламеда (слухати);

«Білченя, яке шукало свою справу» Юліти Ран (слухати);

«Совеня, яке водило на прогулянку луну» Єви Сольської (слухати);

збірка «Читаємо перед сном» Єви Сольської, Юлії Каспарової, Марії Козиренко, Олександри Моніч, Катерини Трофимової, Юліти Ран (слухати);

«Ведмежа риболовля» Геннадія Меламеда (слухати);

«Велика мандрівка» Геннадія Меламеда (слухати);

«Феї та елексир щастя» Юліти Ран; (слухати);

«Білки, шкіпер, альбатрос, або Історія про те, як виник сноубординг» Єви Сольської (слухати);

«НЛО за селом» Наталії Бонь (слухати);

«Чубзики» Сергія Лоскота (слухати).

Голоси героїв дитячих книжок озвучували професійні актори та радіоведучі, серед яких: В’ячеслав Гиндин, Михайло Озеров, Оксана Стеценко, Ганна Оцупок, Ірина Кошманова, Сергій Крижненко, Олег Дідик та інші.

Як відзначає команда проєкту, це перший випадок в Україні, коли дитячі аудіокнижки вийшли у світ одночасно з паперовими версіями, що стало можливим завдяки підтримці Українського культурного фонду. До слова, комплекти аудіокниг вже відправлено до вихованців 12 спеціалізованих шкіл інтернатів України. Також кожному задіяному в проєкті інтернату команда «#Слухатисерцем» подарувала якісне сучасне аудіообладнення. А кожна дитина отримала власний диск з аудіокнижками відповідно до його вікової групи».

Фото: #Слухатисерцем

Джерело: Читомо