Презентація журналу та виставка робіт художника

30 вересня о 14:00 в Академії мистецтв України (Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 20) відбудеться презентація журналу «Антиквар» №127 — «Портрет художника. Анатолій Криволап: енергія чистого кольору» та відкриття виставки нових творів митця.

Запрошений редактор, ініціатор створення цього номеру і людина, завдяки наполегливості якої цей журнал виходить друком — Юрій Комельков. Роботу над номером було заплановано 16 лютого, протягом останнього передвоєнного тижня розроблено робочий план. І ось тепер попри все журнал виходить друком.

Номер присвячений Анатолію Криволапу вийде у двох форматах: звичайному та лімітованому. У лімітованій частині накладу — 150 примірників з колекційним вкладним аркушем — авторизованою копією найменшої з усіх написаних Криволапом картин, пронумерованих та власноруч підписаних автором. На презентації будуть присутні автори текстів, українські мистецтвознавці, музейники, колекціонери.

Спікери заходу:
— Анатолій Криволап, живописець, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, дійсний член (академік) Національної академії мистецтв України;
— Юрій Комельков, куратор мистецьких проєктів, запрошений редактор тематичного випуску журналу «Антиквар»;
— Ганна Шерман, директорка видавничого дому «Антиквар» та головний редактор часопису «Антиквар»;
— Леся Авраменко, кандидат мистецтвознавства, кураторка мистецьких проєктів;
— Валерій Сахарук, мистецтвознавець;
— Юрій Вакуленко, віцепрезидент Академії мистецтв України.
— Франциск Ерфан, директор Закарпатського обласного художнього музею імені Йосифа Бокшая (онлайн-включення);
— Наталія Кривда, докторка філософських наук, академічна директорка МВА програми Единбурзької школи в Україні.

З нагоди презентації видання відбудеться й відкриття виставки Анатолія Криволапа.Виставку можна відвідати до 28 жовтня (понеділок – четвер з 9:00 до 18:00, п’ятниця з 9:00 до 17:00).

До зустрічі на заході!