“НАПІВПРОВІДНИКОВІ СНИ” В ГАЛЕРЕЇ IMAGINE POINT

27 квітня Imagine Point відкриває проєкт “Напівпровідникові сни”. Представлені роботи творчого дуету Іванни Стратійчук та Юрія Віслоуха стануть спробою утопічного бачення майбутнього, в якому природа й цивілізація не перебувають у протистоянні, а гармонійно доповнюють одна одну.

Іванна Стратійчук та Юрій Віслоух працюють разом із 2018 року. Їхні твори знаходяться у приватних збірках та у колекції Музею історії Києва. Також Іванна та Юрій є співзасновниками творчої майстерні Atelier36, а в 2020 відкрили приватну творчу резиденцію “Комарів Свободи” у Чернівецькій області.

На виставці в Imagine Point представлені роботи, створені за допомогою різних видів друку, інсталяції та об’єктів. Кожен відвідувач зможе побачити в них щось своє: місто-Вавилон, рибу-ковчег, відсилки до дзен-буддизму. Так само відкритою до інтерпретацій є і назва виставки. Гості матимуть змогу помислити категоріями “великого часу” й порозмірковувати про майбутнє, в якому немає війни, а натомість є прагнення до гармонізації простору, розумного вирішення конфліктів.

Кадри з підготовки виставки. Фотографії надані організатором

Відвідати подію можна до 27 травня 2023 року за адресою Голосіївський проспект, 86/1 (м. Київ).