На Андріївському узвозі демонтували МАФи із сувенірами

4 квітня у Києві комунальні служби демонтували незаконно встановлені кіоски та торговельні ряди біля Андріївської церкви. На Андріївському узвозі було близько 70 МАФів, знесли майже всі. 

Про це повідомив перший заступник директора департаменту благоустрою КМДА Тарас Панчій:

Сьогодні розпочався демонтаж торговельних рядів на Андріївському узвозі, що розміщені були у незаконний спосіб. Перенесення «сувенірного містечка» на розрашовану у 60-ти метрах Алею художників є гарною альтернативою, як повному демонтажу тимчасових споруд, так й великому скупченню палаток та торговельних рядів, яке, по суті, понівечило архітектурний вид і естетичний вигляд історичної ділянки на перехресті вулиць Десятинної та Володимирської.

Роботи проводило КП «Благоустрій» під наглядом патрульних. Про зачистку Андріївського узвозу повідомлялося ще два місяці тому. Усім власникам МАФів запропонували оформити договори та перемістити торговельні кіоски на Алею художників до 1 березня, проте власники МАФів попередження проігнорували.

В київській адміністрації обіцяють, що нових кіосків на цьому місці не поставлять. Натомість проведуть благоустрій скверу з пам’ятником Андрію Первозванному, що знаходиться поряд.