Офіси, ресторани та коворкінг: яке майбутнє чекає на Будинок профспілок

На десяти поверхах бізнес-центру, який матиме назву “Майдан Плаза”, розташуються офіси та коворкінги, понад 30 ресторанів і кількасот брендових магазинів. За планом, відкриття бізнес-центру відбудеться у 2019 році.

Як повідомляє “Українська Правда”, у будівлі Будинку профспілок здаватимуться приміщення під офіси, коворкінг, конференцзали та інші бізнес-ініціативи. Ця інформація розміщена на офіційному сайті ріелтора Office Star. Наразі немає точної інформації щодо розташування офісів, умов, вартості чи навіть дати, коли офіс можна буде орендувати.

Ми не є власниками приміщень, ми просто ріелтор, який представляє інтереси компанії. Там ще нічого не відкрилося, і ще точно невідомо, коли відкриється. Але ми як ріелтор пропонуємо якісь об’єкти. У нас на сайті ви можете подивитися цей об’єкт”, – відмітила ріелтор.

На сайті Office Star вказано, що є можливість орендувати невеликі офіси на 1, 3 і 5+ осіб. Коштуватиме це від $600. Водночас на сайті не повідомляється, за який термін така плата, чи можливо, це плата з особи за певний період.

Також повідомляється, що у “Maіdan Plaza” буде коворкін і конференц-зал на 30 осіб.

Як розповів керівник прес-центру Федерації профспілок України Юрій Работа, інвестору, який ремонтує Будинок профспілок після пожежі, перейшло 30% площ будівлі – це 5,5 тисячі квадратних метрів. У власності і користуванні ФПУ залишилося 12,5 тисячі квадратів. Федерація профспілок зможе повернутися у свої приміщення уже до кінця року.

Наразі всередині будівлі тривають ремонтні роботи, дата завершення яких невідома. Як повідомлялося раніше, у Будинку профспілок також планують відкрити експозицію Музею Майдану.