Імерсивний Ван Гог в Чикаго

В Чиказькому Germania Club Building відкрилась відома імерсивна виставка за творами Вінсента Ван Гога. Експозиція стала прем’єрною для США, хоча вже широко відома в інших країнах. Приміром, в Парижі, де вона з’явилась, її побачило понад 2 мільйонів відвідувачів, й досі викликає захоплення у прихильників у Торонто. В Чикаго виставка триватиме до 6 вересня.

Аби помилуватись картинами Ван Гога, як виявилось, не обов’язково їхати до Амстердаму. Завдяки новітнім технологіям можна не тільки побачити, а й опинитись всередині найвідоміших картин улюбленого художника. Прогулятись їхніми рухомими сонячними пейзажами та нічними сценами, портретами й натюрмортами.

Відео – Luca Longobardi

Створили виставку Массіміліано Сіккарді та Лука Лонгобарді, обидва були піонерами імерсивного цифрового мистецтва у Франції та працювали в паризькому цифровому музеї образотворчого мистецтва «Ательє де Люм’єр». «Імерсивний Ван Гог» вкриває понад 10-метрові стіни анімованими версіями робіт голландського художника за допомогою більш ніж 50 світлочутливим цифровим проекторам.

В Чикаго шоу розташувалось на 150 тисячах кубічних метрів Germania Club Building в Старому місті, яке незабаром перетворять на Lighthouse Art Space Chicago. В найближчі роки тут проходитимуть й інші інтерактивні художні виставки. В середньому огляд експозиції «Імерсивний Ван Гог» займає 35 хвилин, виставка швидко стала дуже популярною, тож її вирішено подовжити до 6 вересня.

Фото та джерело: Travel + Leisure