У п’ятницю, 20 березня, київський Музей війни (на вулиці Лаврській, 27) та оглядові майданчики знову відкрили для відвідувачів.
Від початку повномасштабної війни основний корпус музею та територія навколо скульптури «Батьківщина-мати» були зачиненими. Проте співробітники музею продовжували працювати. Вони їздили у експедиції, збирали матеріали, що розповідають про нинішню російсько-українську війну, та готували нові виставки.
Тепер на першому поверсі є три експозиції: «Переозначення», «Наша скарбниця» та «Guerre en Ukraine».
Виставка «Переозначення» представлена одним великим експонатом — радянським гербом, який влітку зняли зі щита скульптури «Батьківщина-мати».

На виставці «Наша скарбниця» демонструють найдовший прапор України, який 22 січня 2018 року, в День Соборності України, розгорнули у Києві на вулиці Хрещатик. А також прапор України, що був на флагштоці біля Монументу у перші дні повномасштабного вторгнення та вселяв надію в серця українців.
«Guerre en Ukraine» — це виставка робіт вуличного художника з Франції Крістіана Ґемі, відомого у світі як С215.

На другому поверсі відкрили виставку «Загроза з неба». На ній представили безпілотні літальні апарати різних типів, які використовують російські агресори. Тут зблизька і у безпеці можна побачити «Шахед» та «Орлан», які ще ніколи не експонували в Україні.

Також почали працювати оглядові майданчики монумента «Батьківщина-мати» — «Екстрим» (91 м) та «Краєвид» (36,6 м).
Фото — з Facebook-сторінки музею.