Аукціон сучасної української кераміки

22-24 грудня у просторі Щербенко Арт Центру за підтримки  платформи ARTUP  відбудеться новий тематичний Аукціон сучасної української кераміки, який проходитиме паралельно з триденною груповою виставкою художників-керамістів. Кураторами проєкту стали Марина Щербенко та Юрій Мусатов.

У виставці візьмуть участь митці з різних куточків України – окрім Києва також будуть представлені художники зі Львова та Харкова.
Серед учасників та учасниць: група GORN (Богдан Кривошея та Юрій Мирко), Ігор Береза, Тамара Береза, Валентина Бєро, Володимир Будніков, Анастасія Васильченко, Юрій Войтович, Олеся Дворак-Галік, Ганна Друль, Тетяна Забеліна, Наталія Зубань, Юрій Карпенко, Слава Леонтьєв та Аня Стасенко, Аліка Малоног, Гія Міміношвілі, дует «Нацпром» (Олег Тістол та Микола Маценко), Надія Нечкіна, В’ячеслав Пасинок, Ольга Пильник, Влада Ралко, Володимир Сай, Анастасія Томашівська, Іван Фізер, Володимир Хижинський. Автори проєкту представляють скульптури та об’єкти, створені з використанням різних керамічних технік та видів випалу кераміки.

Аліка Малоног “Bear”

 

Нацпром “Голови”

 

Влада Ралко “Пірнаюча Каріатида”

У 2020 році платформа ARTUP за підтримки ЩАЦ почала проводити аукціони, кожного разу створюючи окремі підбірки з колекції сучасного українського мистецтва за участі і відомих митців, і молодих художників. У планах завжди було проведення аукціону з роботами саме у медіумі керамічної скульптури та об’єкту, що вдалося реалізувати з митцем Юрієм Мусатовим. Автори проєкту представляють скульптури та об’єкти, створені з використанням різних керамічних технік та видів випалу кераміки.

ARTUP

Платформа для продажу сучасного мистецтва, предметів дизайну та моди. Проєкт створений кураторкою Щербенко Арт Центру — Мариною Щербенко у 2019 році та працює онлайн і офлайн. ARTUP представляє колекцію створених у колабораціях з українськими митцями та дизайнерами мистецьких робіт, дизайнерських меблів, декору та текстильних виробів.

Щербенко Арт Центр

Заснований галеристкою і кураторкою Мариною Щербенко у 2012 році. Завдання центру — створити можливості для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів та воркшопів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн.

Фото та джерело: Shcherbenko Art Centre