У Києві оберуть туристичний талісман міста

КМДА оголосила про проведення конкурсу на обрання туристичного талісмана столиці. У конкурсі можуть взяти участь всі охочі. Переможець отримає премію 150 тисяч гривень.

Відповідно до офіційної заяви КМДА, ціль конкурсу – формування позитивного іміджу української столиці за кордоном. Вже створено оргкомітет з підготовки та проведення конкурсу, а також затверджено його положення. Очолив оргкомітет заступник голови КМДА Олексій Резніков. Невдовзі буде обрано журі конкурсу та оголошено про початок його проведення.

Туристичним талісманом столиці має стати якийсь особливий персонаж, будь-яка реальна або міфічна істота. Звісно, він жодним чином не замінить офіційну символіку міста – гімн, герб, прапор чи логотип. Новий символ ми використовуватимемо в рекламних, комунікаційних та інших заходах для популяризації Києва як сучасного європейського міста з багатовіковою історією та культурною спадщиною. Тому сподіваємось залучити максимальну кількість креативних учасників до розробки цього талісману», – зазначив Олексій Резніков.

В конкурсі зможуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Конкурс проходитиме в 3 етапи.

   • Перший етап передбачатиме подання конкурсних робіт до управління туризму та промоцій за адресою: вулиця Хрещатик, 12-А, talismankyiv2018@gmail.com.

   • На другому етапі триватиме обрання 10 найкращих робіт, за які кияни зможуть проголосувати на туристичному сайті міста.

   • Під час третього етапу відкритим голосуванням визначать учасника, який набере найбільшу кількість голосів.

Переможця відзначать грошовою премією у сумі 150 тис. грн коштом міських бюджетних асигнувань.

Першоджерело: https://kyivcity.gov.ua/news/60198.html